Aktuális heti órarend termek szerint

2018. 12. 10.
hétfő
2018. 12. 11.
kedd
2018. 12. 12.
szerda
2018. 12. 13.
csütörtök
2018. 12. 14.
péntek
2018. 12. 15.
szombat
2018. 12. 16.
vasárnap
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

06:30 - 07:30
Köredzés

Simon Máté

06:30 - 07:30
Cross training

Domonkos Dávid

 

06:30 - 07:30
Cross training

Domonkos Dávid

     
       
       
       
             
             
             
             
           

08:30 - 09:30
TRX

Losánszki Csilla

           
           
           
             
             
         

10:00 - 11:30
Boot Camp 90 perc

Máté & Dávid

 
           
           
           
           
           
         

11:30 - 13:00
TRX 90 perc

Losánszki Csilla

 
           
           
           
           
           
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
       

16:45 - 17:45
Cross-TRX

Losánszki Csilla

   
           
           
           

17:45 - 18:45
Köredzés

Deák Tibi

17:45 - 18:45
Boot Camp

Domonkos Dávid

17:45 - 18:45
Köredzés

Simon Máté

17:45 - 18:45
Kettlebell

Cseh-Szakál Tibor

17:45 - 18:45
Köredzés

Simon Máté

   
   
   
   

18:45 - 19:45
Cross-TRX

Losánszki Csilla

18:45 - 19:45
Cross training

Domonkos Dávid

18:45 - 19:45
Cross-TRX

Losánszki Csilla

18:45 - 19:45
Cross training

Domonkos Dávid

     
     
     
     

19:45 - 20:45
TRX Kezdő

Losánszki Csilla

 

19:45 - 20:45
TRX Kezdő

Losánszki Csilla

       
         
         
         
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
2018. 12. 10.
hétfő
2018. 12. 11.
kedd
2018. 12. 12.
szerda
2018. 12. 13.
csütörtök
2018. 12. 14.
péntek
2018. 12. 15.
szombat
2018. 12. 16.
vasárnap
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

08:00 - 09:00
Jó reggelt alakformáló

Budavári Beus

08:00 - 09:00
Alakformáló

Deák Tibi

08:00 - 09:00
Alakformáló

Lőrincz Ernő

08:00 - 09:00
Alakformáló

Deák Tibi

08:00 - 09:00
Alakformáló

Lőrincz Ernő

   
   
   
   
         

09:00 - 10:00
Kondi Mix

Deák Tibi

 
           
           
           
           

10:00 - 11:00
Zsírégető alakformáló

Fürge Balázs

           
           
           
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
       

16:00 - 17:00
Dbands Fitness

Fürge Balázs

   
           
           
           

17:00 - 18:00
Alakformáló

Budavári Beus

17:00 - 18:00
GymQueen

Szabó Niki

17:00 - 18:00
Cardio training

Budavári Beus

17:00 - 18:00
GymQueen

Szabó Niki

     
     
     
     

18:00 - 19:00
Zsírégető alakformáló

Budavári Beus

18:00 - 19:00
Dbands Fitness

Fürge Balázs

18:00 - 19:00
Alakformáló

Budavári Beus

18:00 - 19:00
HIIT training

Simon Máté

 

18:00 - 19:00
Alakformáló

Perecz Timi

18:00 - 19:00
Alakformáló

Kolozs Diána

 
 
 

19:00 - 20:00
Party Fitness

Cseh-Szakál Tibor

19:00 - 20:00
HIIT training

Simon Máté

19:00 - 20:00
Box Cross

Lőrincz Ernő

19:00 - 20:00
Party Fitness

Cseh-Szakál Tibor

     
     
     
     

20:00 - 21:00
Box Cross

Lőrincz Ernő

20:00 - 21:00
Stretching

Perecz Timi

20:00 - 21:00
Party Fitness

Lőrincz Ernő

20:00 - 21:00
Stretching

Perecz Timi

     
     
     
     
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
2018. 12. 10.
hétfő
2018. 12. 11.
kedd
2018. 12. 12.
szerda
2018. 12. 13.
csütörtök
2018. 12. 14.
péntek
2018. 12. 15.
szombat
2018. 12. 16.
vasárnap
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
 

07:00 - 08:00
Gerinctréning

Szekeres Anikó

         
           
           
           
             
             
             
 

08:45 - 10:00
Baba-mama jóga

Kiss Kriszta

         
       

09:00 - 10:00
Dinamikus jóga

Szekeres Anikó

Szabad: 30

 
         
         
         
 

10:00 - 11:30
Hatha jóga 90 perc

Kiss Kriszta

     

10:00 - 11:00
Pilates

Szekeres Anikó

Szabad: 29

 
         
         
         
           
           
             
             
             
             
             
             
     

13:00 - 14:30
Hatha jóga 90 perc

Kiss Kriszta

     
           
           
           
           
           
             
             
             
             
             
             

16:00 - 17:00
Gerinctréning

Szekeres Anikó

 

16:00 - 17:00
Gerinctréning

Vajda Veronika

 

16:00 - 17:00
Gerinctréning

Perecz Timi

Szabad: 30

16:00 - 17:00
Gerinctréning

Perecz Timi

Szabad: 30

 
     
     
     

17:00 - 18:00
Ashtanga jóga

Tallér Zsuzsa

17:00 - 18:00
Body Art

Fehér Niki

17:00 - 18:00
Vinyásza Flow

Tallér Zsuzsa

17:00 - 18:00
Body Art

Fehér Niki

17:00 - 18:00
Csípőnyitó Vinyásza

Tallér Zsuzsa

Szabad: 30

   
   
   
   

18:00 - 19:00
Pilates

Tallér Zsuzsa

18:00 - 19:00
deepWORK

Fehér Niki

18:00 - 19:00
Pilates

Tallér Zsuzsa

18:00 - 19:00
deepWORK

Fehér Niki

18:00 - 19:00
Pilates

Tallér Zsuzsa

Szabad: 30

   
   
   
   

19:00 - 20:00
Military Fitness training

Sly& Vajda Veronika

19:00 - 20:30
Hatha jóga 90 perc

Kiss Kriszta

19:00 - 20:00
Ashtanga jóga

Tallér Zsuzsa

19:00 - 20:30
Hatha jóga 90 perc

Kiss Kriszta

     
     
     
     
         
         
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
2018. 12. 10.
hétfő
2018. 12. 11.
kedd
2018. 12. 12.
szerda
2018. 12. 13.
csütörtök
2018. 12. 14.
péntek
2018. 12. 15.
szombat
2018. 12. 16.
vasárnap
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
 

08:00 - 09:00
Basic

Szekeres Anikó

         
           
           
           
             
             
         

09:30 - 10:30
Polar

Zambó Dávid

Szabad: 24

09:30 - 10:30
Basic

Kis Norbert

Szabad: 22

         
         
         
         

10:30 - 11:30
Basic

Zambó Dávid

Szabad: 24

10:30 - 11:30
Polar

Kis Norbert

Szabad: 23

         
         
         
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

16:30 - 17:30
Polar

Zambó Dávid

16:30 - 17:30
Polar

Laczkó Attila

16:30 - 17:30
Basic

Thury Mónika

16:30 - 17:30
Basic

Szekeres Anikó

16:30 - 17:30
Basic

Thury Mónika

Szabad: 24

   
   
   
   

17:30 - 18:30
Polar

Szekeres Anikó

17:30 - 18:30
Video Cycling

Laczkó Attila

17:30 - 18:30
Polar

Zambó Dávid

17:30 - 18:30
Basic

Ligeti Zsuzsa

17:30 - 18:30
Polar

Szekeres Anikó

Szabad: 24

 

17:30 - 18:30
Basic

Ligeti Zsuzsa

Szabad: 23

 
 
 

18:30 - 19:30
Basic

Szekeres Anikó

18:30 - 19:30
Basic

Ligeti Zsuzsa

18:30 - 19:30
Video Cycling

Zambó Dávid

18:30 - 19:30
Polar

Ligeti Zsuzsa

18:30 - 19:30
Basic

Szekeres Anikó

Szabad: 23

   
   
   
   
 

19:30 - 20:30
Polar

Ligeti Zsuzsa