Aktuális heti órarend termek szerint

2019. 06. 17.
hétfő
2019. 06. 18.
kedd
2019. 06. 19.
szerda
2019. 06. 20.
csütörtök
2019. 06. 21.
péntek
2019. 06. 22.
szombat
2019. 06. 23.
vasárnap
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

06:30 - 07:30
Köredzés

Simon Máté

06:30 - 07:30
Cross training

Domonkos Dávid

 

06:30 - 07:30
Cross training

Domonkos Dávid

     
       
       
       
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
         

10:00 - 11:30
Boot Camp 90 perc

Máté & Dávid

 
           
         

10:30 - 11:30
TRX

Losánszki Csilla

         
         
         
         

11:30 - 13:00
Cross training 90 perc

Losánszki Csilla

 
           
           
           
           
           
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
       

16:45 - 17:45
Cross-TRX

Losánszki Csilla

   
           
           
           

17:45 - 18:45
Köredzés

Deák Tibi

17:45 - 18:45
Boot Camp

Domonkos Dávid

17:45 - 18:45
Köredzés

Simon Máté

17:45 - 18:45
Kettlebell

Cseh-Szakál Tibor

17:45 - 18:45
Köredzés

Simon Máté

   
   
   
   

18:45 - 19:45
Cross-TRX

Losánszki Csilla

18:45 - 19:45
Cross training

Domonkos Dávid

18:45 - 19:45
Cross-TRX

Losánszki Csilla

18:45 - 19:45
Cross training

Domonkos Dávid

     
     
     
     

19:45 - 20:45
TRX Kezdő

Losánszki Csilla

 

19:45 - 20:45
TRX Kezdő

Losánszki Csilla

       
         
         
         
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
2019. 06. 17.
hétfő
2019. 06. 18.
kedd
2019. 06. 19.
szerda
2019. 06. 20.
csütörtök
2019. 06. 21.
péntek
2019. 06. 22.
szombat
2019. 06. 23.
vasárnap
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

08:00 - 09:00
Jó reggelt alakformáló

Budavári Beus

 

08:00 - 09:00
Alakformáló

Lőrincz Ernő

 

08:00 - 09:00
Alakformáló

Lőrincz Ernő

   
       
       
       
         

09:00 - 10:00
Kondi Mix

Deák Tibi

 
           
           
           
           

10:00 - 11:00
Zsírégető alakformáló

Deák Tibi

           
           
           
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
       

16:00 - 17:00
Kondi Mix

Szekeres Anikó

   
           
           
           

17:00 - 18:00
Alakformáló

Budavári Beus

17:00 - 18:00
GymQueen

Szabó Niki

17:00 - 18:00
Cardio training

Deák Tibi

17:00 - 18:00
GymQueen

Szabó Niki

     
     
     
     

18:00 - 19:00
Zsírégető alakformáló

Budavári Beus

18:00 - 19:00
Kondi Mix

Deák Tibi

18:00 - 19:00
Alakformáló

Deák Tibi

18:00 - 19:00
HIIT training

Simon Máté

 

18:00 - 19:00
Alakformáló

Perecz Timi

18:00 - 19:00
Alakformáló

Deák Tibi

 
 
 

19:00 - 20:00
Party Fitness

Cseh-Szakál Tibor

19:00 - 20:00
HIIT training

Simon Máté

19:00 - 20:00
Box Cross

Lőrincz Ernő

19:00 - 20:00
Party Fitness

Cseh-Szakál Tibor

     
     
     
     

20:00 - 21:00
Box Cross

Lőrincz Ernő

20:00 - 21:00
Stretching

Perecz Timi

20:00 - 21:00
Party Fitness

Lőrincz Ernő

20:00 - 21:00
Stretching

Perecz Timi

     
     
     
     
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
2019. 06. 17.
hétfő
2019. 06. 18.
kedd
2019. 06. 19.
szerda
2019. 06. 20.
csütörtök
2019. 06. 21.
péntek
2019. 06. 22.
szombat
2019. 06. 23.
vasárnap
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
 

07:00 - 08:00
Gerinctréning

Szekeres Anikó

 

07:00 - 08:00
Gerinctréning

Szekeres Anikó

Szabad: 30

     
         
         
         
             
             
             
 

08:45 - 10:00
Baba-mama jóga

Kiss Kriszta

         
           
           
           
           
 

10:00 - 11:30
Hatha jóga 90 perc

Kiss Kriszta

     

10:00 - 11:00
Pilates

Perecz Timi

Szabad: 30

 
         
         
         
       

11:00 - 12:00
Gerinctréning

Perecz Timi

Szabad: 30

 
         
           
           
             
             
             
             
     

13:00 - 14:30
Hatha jóga 90 perc

Kiss Kriszta

Szabad: 30

     
           
           
           
           
           
             
             
             
             
             
             

16:00 - 17:00
Gerinctréning

Szekeres Anikó

16:00 - 17:00
Gerinctréning

Vajda Veronika

16:00 - 17:00
Gerinctréning

Szekeres Anikó

16:00 - 17:00
Gerinctréning

Perecz Timi

Szabad: 30

16:00 - 17:00
Gerinctréning

Perecz Timi

Szabad: 30

   
   
   
   

17:00 - 18:00
Jóga flow

Borkuti Szilvi

17:00 - 18:00
Body Art

Fehér Niki

17:00 - 18:00
Jóga flow

Szekeres Anikó

17:00 - 18:00
Body Art

Fehér Niki

Szabad: 30

17:00 - 18:00
Jóga flow

Szekeres Anikó

Szabad: 30

   
   
   
   

18:00 - 19:00
Pilates

Borkuti Szilvi

18:00 - 19:00
deepWORK

Fehér Niki

18:00 - 19:00
Pilates

Szekeres Anikó

18:00 - 19:00
deepWORK

Fehér Niki

Szabad: 30

18:00 - 19:00
Pilates

Szekeres Anikó

Szabad: 30

   
   
   
   
 

19:00 - 20:30
Hatha jóga 90 perc

Kiss Kriszta

19:00 - 20:30
Yoga Fusion 90 perc

Borkuti Szilvi

19:00 - 20:30
Hatha jóga 90 perc

Kiss Kriszta

Szabad: 30

     
       
       
       
       
       
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
2019. 06. 17.
hétfő
2019. 06. 18.
kedd
2019. 06. 19.
szerda
2019. 06. 20.
csütörtök
2019. 06. 21.
péntek
2019. 06. 22.
szombat
2019. 06. 23.
vasárnap
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
 

08:00 - 09:00
Basic

Szekeres Anikó

 

08:00 - 09:00
Polar

Szekeres Anikó

Szabad: 23

     
         
         
         
             
             
         

09:30 - 10:30
Polar

Zambó Dávid

Szabad: 23

09:30 - 10:30
Video Cycling

Laczkó Attila

Szabad: 22

         
         
         
         

10:30 - 11:30
Basic

Zambó Dávid

Szabad: 23

10:30 - 11:30
Polar

Laczkó Attila

Szabad: 22

         
         
         
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
 

16:30 - 17:30
Polar

Laczkó Attila

 

16:30 - 17:30
Basic

Szekeres Anikó

Szabad: 23

     
         
         
         

17:30 - 18:30
Polar

Laczkó Attila

17:30 - 18:30
Video Cycling

Laczkó Attila

17:30 - 18:30
Polar

Barabás Ildi

17:30 - 18:30
Basic

Barabás Ildi

Szabad: 21

17:30 - 18:30
Polar

Laczkó Attila

Szabad: 22

 

17:30 - 18:30
Basic

Demencze Ilona

Szabad: 22

 
 
 

18:30 - 19:30
Basic

Laczkó Attila

18:30 - 19:30
Basic

Barabás Ildi

18:30 - 19:30
Basic

Barabás Ildi

18:30 - 19:30
Polar

Barabás Ildi

Szabad: 23

18:30 - 19:30
Basic

Laczkó Attila

Szabad: 21

   
   
   
   
 

19:30 - 20:30
Polar

Barabás Ildi